4th Grade House Girls
Longfellow MS Gym2
Playoff
06/03 3:00p
iES4-3 Pink (Mendez-Villamil) - Pink 
ES4-4 Green (Pilson) - Lucky Gators
Longfellow MS Gym1
Playoff
06/03 3:00p
iES4-2 Purple (Warrell) - Purple Pan 
ES4-5 Lime (Henley-Ghyka) - The Cyc
Longfellow MS Gym2
Playoff
06/03 4:00p
iTBD 
ES4-1 Carolina (Elgharib) - Smurffs
Longfellow MS Gym1
Playoff
06/03 4:30p
iTBD 
ES4-6 Red (Ashtar-Mahdi) - Red Pand
5th Grade House Girls
Cooper MS Gym2 (Main)
Playoff
06/03 1:00p
iES5-8 Orange (Mallus-Campion) - Ora 
ES5-2 Purple (Rudin) - Volley Ranch
Cooper MS Gym1 (Aux)
Playoff
06/03 1:00p
iES5-3 Royal (Lee) - Royal Cows 
ES5-4 Green (Wolff) - Turbo Turtles
Cooper MS Gym2 (Main)
Playoff
06/03 2:00p
iES5-1 Carolina (Ding) - Diving Dolp 
ES5-5 Turquoise (Toumazatos) - Tige
Cooper MS Gym1 (Aux)
Playoff
06/03 2:00p
iES5-7 Red (Stewart-Damelin) - Red D 
ES5-6 Pink (Jabboure-Kymalainen)
6th Grade House Girls
Longfellow MS Gym1
Playoff
06/02 10:00a
iES6-7 Red (Smith-Breddy) - Red Hot  
ES6-3 Royal (Solomon) - Killer Quee
Longfellow MS Gym2
Playoff
06/02 10:00a
iES6-1 Carolina (Severn) - Orcas 
ES6-4 Green (Nguyen) - Salty Leprec
Longfellow MS Gym1
Playoff
06/02 11:00a
iES6-11 FCC (Ruyak-Duross) 
ES6-12 Cyburi (Phan)
Longfellow MS Gym2
Playoff
06/02 11:00a
iES6-2 Purple (Clasby-Hattwick) - Pu 
ES6-8 Lime (McCollough-Killoran)
Longfellow MS Gym1
Playoff
06/02 2:00p
iES6-9 Orange (Rushenas-Kalhor) - Bl 
ES6-5 Pink (Horrigan-Salinas) - Pin
Longfellow MS Gym2
Playoff
06/02 2:00p
iES6-10 Maroon (Gulhan-Gharad) - The 
ES6-6 Turquoise (Richard-Pruitt)
7th Grade House Girls
Cooper MS Gym2 (Main)
Playoff
06/02 9:00a
iMS7-7 Red (Balch-Eskeland) - Red Ba 
MS7-5 Pink (Blakemore-Carraway) - P
Cooper MS Gym1 (Aux)
Playoff
06/02 10:00a
iMS7-9 Orange (Bao-Xing) - Team Fant 
MS7-1 Carolina (Thomas) - Carolina
Cooper MS Gym2 (Main)
Playoff
06/02 10:00a
iMS7-3 Royal (Vargas) - Royal Thunde 
MS7-8 Lime (McAuliffe-Murn) - Lima
Playoff
06/02 11:00a
iTBD 
MS7-11 FCC (Miner) - Blue Socks
Longfellow MS Gym2
Playoff
06/02 4:00p
iMS7-6 Turquoise (Franke-Ghobadi) 
MS7-10 Gold (Hertz-Rodriguez) - Gol
Longfellow MS Gym1
Playoff
06/02 4:00p
iMS7-4 Green (Simmon) - Green Queens 
MS7-2 Purple (Klumpp) - Purple Peop
8th Grade House Girls
Cooper MS Gym1 (Aux)
Playoff
06/02 1:00p
iMS8-7 Red (Sullivan-Terry) - Patrio 
MS8-2 Purple (Siegel) - Team Name T
Cooper MS Gym2 (Main)
Playoff
06/02 1:00p
iMS8-4 Green (Palk) - Green Blades 
MS8-3 Royal (Dziedzic) - Royal Bins
Cooper MS Gym1 (Aux)
Playoff
06/02 2:00p
iTBD 
MS8-1 Carolina (Gilmer) - Thunder
Cooper MS Gym2 (Main)
Playoff
06/02 2:00p
iTBD 
MS8-8 Lime (Green-Pilewski) - Lotus
Playoff
06/02 4:00p
iMS8-5 Pink (Chin) - Pink Ladies 
MS8-6 Turquoise (Schmid-Purtill)
Cooper MS Gym1 (Aux)
Playoff
06/02 4:00p
iMS8-10 Maroon (Chapman-Bourgeois 
MS8-9 Orange (Treco-Smith) - Orange
9th-12th Grade House Girls
Longfellow MS Gym1
Playoff
06/03 12:00p
iHSH-4 Navy (Dimatulac) - Navy Blues 
HSH-10 Gold (Johnston) - Lightning
Longfellow MS Gym2
Playoff
06/03 12:00p
iHSH-8 Lime (Smyly) - Team Lime 
HSH-5 Pink (Yakatan) - Amazons
Kilmer MS
Playoff
06/03 1:00p
iHSH-6 Turquoise (Simmon) - Fireflie 
HSH-14 VYV Red (Lahr)
Playoff
06/03 1:00p
iHSH-9 Orange (Ortiz) - Tigers 
HSH-15 VYV Blue (Stevens)
Longfellow MS Gym1
Playoff
06/03 1:00p
iTBD 
HSH-3 Royal (MacGregor) - Royals
Longfellow MS Gym2
Playoff
06/03 1:00p
iTBD 
HSH-7 Red (Xing) - Hot Tamales
Kilmer MS
Playoff
06/03 2:00p
iTBD 
HSH-12 Raspberry (Bui) - Raspberrie
Playoff
06/03 2:00p
iHSH-2 Purple (Owens) - Purple Gator 
HSH-16 VYV Pink (Hogan)
Playoff
06/03 3:00p
iTBD 
HSH-1 Carolina (Gilmer) - Ice
Playoff
06/03 3:00p
iHSH-13 VYV Purple (Jones) 
HSH-11 Coral (Yvesdi) - Team Nemo
MS Select Girls
Madeira School Hurd Gym2
Playoff
06/02 2:30p
iMSS-3 Green (Awad) - Green Gators 
MSS-7 VYV Grey (Nguyen) - Quicksilv
Playoff
06/02 3:30p
iMSS-4 Carolina (Tansill) - Killer S 
MSS-1 Royal (Friedman) - Royal Aces
Madeira School Hurd Gym1
Playoff
06/02 3:30p
iMSS-6 VYV Black (Mazingo) 
MSS-5 Red (Benda) - Big Red
Madeira School Hurd Gym2
Playoff
06/02 4:30p
iTBD 
MSS-2 Purple (Markovic) - Purple Ra
HS Travel Girls
Kilmer MS
Game
05/23 6:00p
iHST-9/10 (Carter) 
 
Lunsford MS
Game
05/23 7:45p
iHST-11/12 (Hannibal)